Kurumsal

Cam üretim ve montaj sektöründe deneyimimizle müşterilerimize anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Üretim sürecinin en başından montaj tamamlanana kadar süreci deneyimli operatör ve montaj personelimizle sürekli koordinasyon içinde takip ediyor; en kaliteli ve en az maliyetli çözümlerle müşteri ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini esas alarak ihtiyaca uygun en hızlı, en kaliteli ve en düşük maliyetli üretimi yapmak; üretimden montaj aşamasına kadar tüm süreci etkili bir şekilde yönetmek ve sektöründe lider marka olmayı misyon edindik.

VİZYONUMUZ

Yüksek koordinasyon ve kapsamlı Ar-Ge çalışmaları ile özgün ve kaliteli ürünlere sahip ve uluslararası rekabet gücüne ulaşmış lider bir Türk markası olmak en büyük hedefimiz.

 

ÜRETİM ÇEŞİTLİLİK AĞIMIZ

Tüm ticari araçlar ve iş makineleri için araç model ve ihtiyacına yönelik nitelikli camlardan kurşun geçirmez/ısı geçirmez camlara ve diğer endüstriyel ürünlere açılan geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin cam rengi tercihinize göre dünya üzerinde kullanılan tüm renklerde cam üretimi yapmakta ve en uygun maliyetle kendilerine sunmaktayız.

FARKIMIZ

Dürüstlük, güvenilirlik, verimlilik, ulaşılabilirlik ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmez değerlerimizdir.

ETİK İLKELERİMİZ

HG GLASS olarak bütün iş ve işlemlerinde kurumsal değerlerimize ve iş ahlakına uygun davranmayı ana etik ilkesi olarak belirleriz. Tüm ilişkilerimizde şeffaf ve adil olmaya özen gösterir ve hesap verebilirliği sorumluluk olarak kabul eder. Yönetimden çalışanlara kadar tüm ekip arkadaşlarımız şirket menfaatlerini kendi çıkarların üzerinde tutar; tüm müşterilerine karşı sorumlu ve çevreye duyarlı davranır.